piątek, 21 września 2012

Rozdział 5. "Możesz co najwyżej przeprosić, że nie zrobiłaś tego wcześniej."Minęły trzy dni. Trzy dni bezowocnego wpatrywania się w telefon i sprawdzania co minutę, czy nie przegapiłam przypadkiem jakiejś ważnej wiadomości. Nie przegapiłam, bo nie było, co przegapić. W sprawie teledysku nikt się nie odezwał.
Pozostawał jeszcze numer do Harry'ego. Parokrotnie wystukiwałam go już na klawiaturze telefonu, ale za każdym razem kończyło się na przyciśnięciu czerwonej słuchawki. Bo niby co miałam mu powiedzieć? "Hej, Harry! Nie wzięli mnie do waszego klipu, a wiem, że ty tam jesteś wielką gwiazdą, więc może byś mnie jakoś ustawił?" Nie, już chyba lepiej wcisnąć tą cholerną, czerwoną słuchawkę.
Oczywiście zaaferowanie całą tą sprawą z teledyskiem odbijało się na mojej pracy w Ricottcie. Rozproszenie i nierozstawanie się z komórką przynosiło negatywne skutki w postaci mylonych zamówień i średnio dwóch zbitych szklanek dziennie. Dave i Camille dopytywali, co się stało, ale jakoś nie miałam ochoty im się zwierzać. Byłam pewna, że jeśli dalej tak pójdzie, szef poleci mi po pensji, zanim jeszcze dostanę swoją pierwszą wypłatę.
Wracałam właśnie z jednej z takich nieudanych zmian w restauracji. Dochodziło już wpół do dwunastej, mimo to w drzwiach powitała mnie wiecznie rześka i uśmiechnięta pani Grapes. Skąd ta kobieta bierze tyle energii?!
- Nareszcie jesteś, skarbie! - ucieszyła się na mój widok - Strasznie już późno.
- Niestety, tak to jest, jak się pracuje w knajpie.
- No tak, tak. Ale kto to widział, żeby trzymać was po nocach?! Zmęczona?
- Bardzo - odpowiedziałam i jakby na potwierdzenie moich słów wymsknęło mi się ciche ziewnięcie.
- Chodż, napijemy się. Zaparzyłam herbatę z róży. Dobrze ci zrobi.
Podreptałyśmy do kuchni. Pani Grapes napełniła dwie filiżanki parującym płynem i wsypała do swojej dwie łyżeczki cukru. Kiedy usiadłyśmy przy stole, kontynuowała naszą rozmowę:
- Wiesz, skarbie, nie zrozum mnie źle, ale nie najlepiej ostatnio wyglądasz, Coś się stało? - spytała z troską.
- Nie, nic. Po prostu bardzo mi zależało na jednej sprawie, ale wygląda na to, że nic z tego nie wyjdzie - odparłam, nie ujawniając szczegółów.
- Chodzi o chłopaka?
- Nawet o pięciu - zażartowałam.
- Nie przejmuj się. Nie teraz, to następnym razem. Pamiętaj tylko, by nie angażować się za szybko.

Duszkiem opróżniłam swoją filiżankę, a że nie miałam siły ani ochoty robić sobie kanapek, od razu udałam się na górę i z ulgą opadłam na łóżko.
Balansowałam gdzieś na granicy jawy i snu, kiedy z dołu dobiegł mnie dzwonek do drzwi, za chwilę do reszty wybudził mnie głos pani Grapes:
- Skarbie, pozwolisz tutaj? Masz gościa! I to takiego niczego sobie!
Niechętnie zwlokłam się z łóżka, zarzuciłam szlafrok i zeszłam po schodach. "Kto to może być?", zastanawiałam się, jednak nikt sensowny nie przychodził mi do głowy. Kiedy po chwili zobaczyłam swojego gościa, przetarłam oczy ze zdumienia, by upewnić się, czy wyobraźnia przypadkiem nie płata mi figli. W progu stał Harry! Jeśli to sen, to nie chcę się z niego obudzić.
- Hej, Liv! - przywitał się, jakby takie odwiedziny w środku nocy były u nas na porządku dziennym.
- To ja was może zostawię - pani Grapes ulotniła się dyskretnie, a my zostaliśmy tylko we dwoje.
- Mogę wejść? - spytał Styles.
- Jasne.
- Na pewno? Nie chcę się narzucać, a  nie wyglądasz na specjalnie zachwyconą.
- Coś ty! Po prostu jestem... bo ja wiem? W szoku? Nie często po godzinie pierwszej w nocy odwiedza cię twój idol.
- No fakt - wyszczerzył się Harry.
Zaprowadziałm gościa na górę, starając się jednocześnie dyskretnie doprowadzić swoje włosy do porządku. Najchętniej dyskretnie zmieniłabym też piżamę na coś bardziej odpowiedniego na spotkanie, o którym marzyłam od miesięcy, ale to było już trudniejsze do wykonania.
- Ładnie tu - stwierdził Harry, rozsiadając się na moim łóżku wśród rozpkopanej pościeli - Obudziłem cię?
- Nie... Znaczy... Tak trochę. Ale nie szkodzi, wyśpię się jutro, idę do pracy dopiero na drugą zmianę.
- No właśnie nie wiem, czy się wyśpisz.
- Jak to?
- Mam dla ciebie dobrą wiadomość - oznajmił Styles z błyskiem w oku - Zatańczysz w naszym teledysku.
- Naprawdę?!  - zakryłam twarz dłońmi, a potem po prostu zaczęłam piszczeć ze szczęscia - O matko! Dzięki, dzięki, dzięki!
W przypływie niepohamowanej radości rzuciłam się Harry'emu na szyję, w czego konsekwencji po chwili oboje wylądowaliśmy na miękkim materacu przyciśnięci do siebie jedno na drugim.
Kiedy tylko pierwsze emocje opadły, uświadomiłam sobie, w jak niezręcznej pozycji się znajdujemy. W momencie zerwałam się na równe nogi, znów umożliwiając Stylesowi swobodne oddychanie.
- Przepraszam - wyjąkałam, czując, jak czerwienią mi się policzki.
- Za co?
- No... za to przed chwilą.
- Za uścisk? - Harry podniósł się, opierając się z tyłu rękami - Możesz mnie co najwyżej przeprosić, że nie zrobiłaś tego wcześniej.
Spuściłam wzrok, czując jednocześnie przyjemne łaskotanie w brzuchu.
- Naprawdę się cieszę, ten teledysk to taka szansa. A tak właściwie, skąd wiedziałeś, gdzie mieszkam? - spytałam, by szybko zmienić temat.
- Na formularzach, które wypełniałyście przed castingiem trzeba było podać swój adres. Znalazłem twój i pomyślałem, że sam mogę przekazać ci wiadomość o angażu.
- I może jeszcze mam uwierzyć, że wszystkie modelki i tancerki informujesz osobiście?
- Nie, skąd. Tylko te, które na to zasługują. W sumie, jesteś pierwsza - przez Harry'ego moje policzki nie miały szans powrócić do swojego naturalnego koloru.
- Nie zgrywaj się. Musiałeś mieć w tym jakiś interes - ciągnęłam dalej, choć w głębi duszy trzymałam kciuki, by zaprzeczył.
- Pewnie, że miałem... Mogłem znów cię spotkać.
Po tych słowach zapadła kilkuminutowa cisza, która jednak nie była tak krępująca, jak się spodziewałam. Dobrze czułam się w obecności Harry'ego. W końcu chłopak wstał i powiedział:
- To ja już chyba będę się zbierał. Wyśpij się, bo nagrywanie zaczynamy jutro o ósmej. W tym samym studio, gdzie był casting. Do zobaczenia.
- Tak, do zobaczenia. Harry...
- Hmm?
- Dzięki, że wtedy przed przesłuchaniem przekonałeś mnie, żebym została. Że we mnie uwierzyłeś.
- Nie ma sprawy. Wiedziałem, że ci się uda. Bardzo rzadko się mylę.


Na miejsce dotarłam z kilkuminutowym opóźnieniem, bo jak przewidział Harry, nie byłam w stanie rano zwlec się z łóżka i przegapiłam autobus. Gdy weszłam do studia, zostałam skierowana na pierwsze piętro. Otworzyłam jedyne drzwi po lewej stronie i znalazłam się w sali do ćwiczeń (prawie identycznej, jak ta, w mojej dawnej szkole tańca), gdzie kilka dziewczyn, siedząc po turecku lub opierając się o ścianę, studiowało zawzięcie scenariusze teledysku.
Moje przybycie nie umknęło uwadze Scarlett. Choreografka podeszła do mnie, przywitała się i wręczyła kopię skryptu, nie zapominając oczywiście o małej reprymendzie za spóźnienie pierwszego dnia pracy.
Idąc w ślad za innymi dziewczynami, rozsiadłam się na podłodze i podekscytowana przerzuciłam pierwszą stronę. Z wypiekami na twarzy chłonęłam każde słowo i cieszyłam się jak dziecko zawsze, gdy natrafiłam na scenę z udziałem tancerek. Niestety, zanim dotarłam do połowy scenariusza, Scarlett poprosiła nas do siebie.
- Skoro jesteśmy już w komplecie, to chciałam wam serdecznie pogratulować wygrania castingu. Wasze umiejętności taneczne są niesamowite i myślę, że przez te 2-3 dni będzie nam się świetnie współpracowało. Jak tam scenariusz, podoba się? - zapytała, na co odpowiedziały jej entuzjastyczne okrzyki i kiwanie głowami,
- To świetnie! Mamy naprawdę mało czasu, więc, dziewczyny, bierzemy się do roboty! Pokażę wam kroki do pierwszej sceny.
Ta choreografia miała rozpoczynać cały teledysk. Na początku trochę się obawiałam, że nie dorównam innym tancerkom, z których większość to na pewno profesjonalistki, ale chyba dałam radę. Tańczenie do "More Than This" sprawiało mi ogromną przyjemność, a Scarlett, w moim odczuciu, układając kroki, przeszła samą siebie. Choreografia zachwycała delikatnością i prostotą - każdy, nawet najmniejszy ruch wydawał się przemyślany - a jednocześnie była tak zmysłowa i efektowna. Wirowałyśmy po parkiecie, kręcąc piruety na czubkach stóp, odchylałyśmy się do tyłu i wyskakiwałyśmy do półszpagatu, by za chwilę miękko opaść na podłogę.
Po dwóch godzinach morderczych prób Scarlett zdawała się być usatysfakcjonowana z efektów naszej pracy.
- Teraz było naprawdę super! Idealnie się zgrałyście! Kroki znacie już na wylot, więc chyba możemy zacząć ćwiczyć całość, razem z częścią z partnerami. Pójdę po chłopaków.
Choreografka wyszła, dając nam chwilę wytchnienia, podczas której podjęłam kolejną próbę przeczytania scenariusza. I tym razem nie zakończyła się ona powodzeniem, bowiem drzwi otworzyły się, zanim zdążyłam dojść do sceny szóstej.
Oczywiście miałam świadomość, że teledysk do piosenki One Direction nie może powstać bez udziału One Ditrection, ale i tak, gdy zobaczyłam ich w wejściu, serce zabiło mi mocniej. Chłopcy przywitali się z każdą z nas z osobna, a ja czułam się równie niesamowicie, co niezręcznie, kiedy Harry i Niall cmoknęli mnie na powitanie w policzek. Razem z nimi do pomieszczenia weszła też Scarlett, reżyser teledysku i czwórka całkiem przystojnych tancerzy.
Po krótkim objaśnieniu przez choreografkę, jak w jej zamyśle cała scena powinna wyglądać, zaczęliśmy próby na poważnie.
Najpierw wchodziłyśmy my - czyli tancerki. Zaczynałyśmy układ, a kiedy pojawiał się Liam, śpiewając swoje solo, otaczyłyśmy go dookoła. Wykonywałyśmy kroki po okręgu do wersu "I'm dancing alone". Wtedy ze wszystkich stron wyłaniali się nasi partnerzy i łączyliśmy się w pary, zostawiając Liama samego w świetle reflektora. Nie wiem, czy to tylko czysty przypadek, ale w miejscu, gdzie kończyłam swój piruet pojawił się akurat Harry i opadłam prosto właśnie w jego ramiona. Kołysaliśmy się razem w rytm muzyki: ja z rękoma zaplecionymi na jego szyi, on z dłońmi na mojej talii. Do momentu, aż reżyser nie zawołał: "Ok, dzięki, wystarczy!".
A potem zaczynaliśmy scenę od nowa i od nowa, a ja za każdym razem co raz bardziej nie mogłam doczekać się części w parach. Nie wiem, ile czasu spędziliśmy na doskonaleniu układu, ale miałam wrażenie, że zdecydowanie za mało. A może minęły już całe godziny?
Tak czy siak, reżyser w końcu oznajmił, że robimy przerwę, a za trzydzieści minut zaczynamy kręcić pierwsze ujęcia.
Byłam naprawdę zmęczona, ale jednocześnie nie chciałam, aby to wszystko się kończyło. Oparłam się o ścianę i upiłam łyk wody z butelki. Zobaczyłam, że Harry, lawirując między tancerzami i statystami, zmierza w moją stronę.
- I jak ci się podoba? - zapytał.
- Jest świetnie! Chyba jeszcze nigdy się tyle nie wytańczyłam. I w dodatku akurat jesteś moim partnerem.
- No... Tak... - Harry zmieszał się odrobinę - Cieszę się, że o to... Że to tak wyszło...
Widząc jego zakłopotanie, chciałam zaproponować, żebyśmy podeszli do Nialla i Liama stojących na drugim końcu sali, ale przeszkodził mi w tym reżyser, który kompletnie nie wiadomo skąd, pojawił się nagle tuż przed nami.
- To jest to. To jest to. - stwierdził, zamaszyście gestykulując - Właśnie o kogoś takiego mi chodziło. Świetnie razem wyglądacie.
- Dzięki, ale o co chodzi? - Styles domagał się wyjaśnień.
- Ty jesteś... - dostrzegłam palec reżysera skierowany prosto we mnie.
- Liv.
- Ok. Słuchajcie wszyscy! Znalazłem odpowiednią dziewczynę! W scenie siódmej z Harry'm zagra Olivia!
Ku mojemu zdziwieniu wiadomość ta wywołała ogólne poruszenie. Rozległy się spontaniczne brawa i pojedyncze gwizdy. Rozmowy wyraźnie się ożywiły, a ludzie zaczęli odwracać głowy, by spojrzeć w moją stronę.
Zerknęłam na Harry'ego pytającym wzrokiem. Uśmiechnął się, ale jednocześnie spuścił wzrok, a jego policzki oblały się delikatnym rumieńcem.
- Moje gratulacje, Hazz!!! - usłyszeliśmy okrzyk biegnącego w naszym kierunku Louisa, który niespodziewanie rzucił się Harry'emu na plecy - Ty to zawsze masz farta! Tak szczerze, to miałem nadzieję, że dostaniesz jakiegoś szczerbatego paszczura, a tu proszę! - Lou wydał z siebie gwizd uznania, a następnie, przybierając surową minę, pomachał mi palcem przed nosem - Ale pamiętaj, Liv, on i tak kocha mnie bardziej niż ciebie!
- Zaraz. Poczekajcie chwilę. - byłam naprawdę nieźle zdezorientowana - Może mi ktoś wytłumaczyć, o co tu tak właściwie chodzi? Harry?
Loczek chwycił leżący najbliżej egzemplarz scenariusza, przerzucił parę kartek i podetknął mi go pod nos.
- O, tu. Na samym dole.
- Słynna scena siódma - wyszczerzył się Louis, który najwyraźniej świetnie się bawił - Zobaczycie, ona przejdzie do historii!
Przeleciałam wzrokiem wskazany fragment tekstu i poczułam stado oszalałych, miotających się na wszystkie strony motyli w brzuchu, kiedy dotarłam do ostatniego zdania. Przeczytałam je chyba kilkanaście razy, jednak ono cały czas brzmiało tak samo:
"Harry całuje się z wytypowaną wcześniej modelką/tancerką."
Znaczy... ze mną!!!


Na początek ogromne przeprosiny z mojej strony. Za to, że musieliście czekać na nowy rozdział tyle czasu.  Nic mnie nie usprawiedliwia, ale może zrzucę trochę winy na początek roku szkolnego. Rozumiecie, nowa szkoła (liceum!!!), nowa klasa, obowiązki i jeszcze jedno, bo.. chyba się zakochałam ;D Ale naprawdę strasznie mi Was brakowało. A każdy tweet z zapytaniem o nowy rozdział był dla mnie taką wielką radością <333
Teraz rozdziały niestety nie będą pojawiały się tak często, jak w wakacje. Myślę, że 1-2 w miesiącu, to maks, co mogę z siebie wykrzesać przy tej lawinie zadań ze szkoły.
A może teraz coś przyjemniejszego? :) Otóż rozdział ten chciałam zadedykować dwóm wspaniałym osobom:  oraz ., które swoimi komentarzami/twitlongerami po poprzednim rozdziale zmotywowały i dowartościowały mnie tak, że się nie mogłam pozbierać xD Wiecie, że Was kocham, nie? 
Tak w ogóle, Was wszystkich! Do następnego! :*

15 komentarzy:

 1. Świetne, po prostu świetne!
  warto było czekać na ten rozdział. Jesteś zajebista ! <3
  Informuj :D @saratrzybvb

  OdpowiedzUsuń
 2. koooocham, ale wiesz to :D
  czekam na naaast . xd.
  http://69-dni-z-1d.blogspot.com/
  http://story-about-me-and-1d.blogspot.com/
  http://truestorybynattandpina.blogspot.com/
  Natt. xX.

  OdpowiedzUsuń
 3. zakochałaś się mówisz?
  tak właśnie coś mi się wydawało, bo wpłynęło to na to, jak piszesz. :)
  ogólnie rozdział jest cudowny, a kiedy przeczytałam dwa ostatnie wersy, ścisnęło mi żołądek.. bjutiful! <3
  za jedną rzecz mam ochotę Cię zabić..
  DLACZEGO SKOŃCZYŁAŚ W TAKIM MOMENCIE I DLACZEGO TO JEST TAKIE KRÓTKIE I TAKIE PIĘKNE?! I WGL DLACZEGO NIE MOŻESZ DODAWAĆ PO 5 ROZDZIAŁÓW DZIENNIE, HUUH?!
  ale i tak Cię kocham. xx
  no, widzę, że się nieźle rozpisałam, ale mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza. :)
  no więc czekam na następny! xx

  @swaghugg

  OdpowiedzUsuń
 4. Aleeeeeeeeeeeeeeee fajnie <3
  Najlepszy rozdział na świecie , uwierz :) !
  Ta cała sytuacja z teledyskiem , Liv , Hazzą ... Pięknie opisane :)
  Dziękuję za dedyka - Słońce to bardzo dużo dla mnie znaczy :) Uwielbiam Twój styl pisania oraz - ciebie samą :)
  Dobrze o tym wiesz :)
  Czekam na nexta :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz komentarz w całkiem moim stylu, więc przygotuj się :]
  "klawaiturze" - literówka, klawiaturze;
  "lepije" - lepiej;
  " - Hej, Liv! - przywitała się" - przywitał się;
  "... jednocześnie dyskretnie doprowadzić swoje włosy do porządku. Najchętniej dyskretnie (...)" - powtórzenie słowa dyskretnie;
  "rozpkopanej" - rozkopanej;
  "przez te 2-3 dni" - w opowiadaniu pisz takie liczby słownie;
  "układając kroki, przeszła samą siebie" - nie trzeba przecinka;
  "efektów naszej pracy," - zamiast przecinka ma być kropka;
  "zostawiając Liam" - Liama;
  "co raz" - coraz;
  "- I jak ci się podoba? - zapytał?" - (...)zapytał.;
  "(...)To jest to. - stwierdził" - kropka nie jest potrzebna;
  Więc to są raczej wszystkie literówki i potknięcia, które znalazłam. Teraz fabuła.
  Bardzo mi się podobało. Wszystko brzmi tak naturalnie, reakcje bohaterów są prawdziwe i idealnie wyważone. Liv wydaje się być zwykłą dziewczyną, z pasją, do której uśmiechnęło się szczęście w postaci poznania jednego z członków zespołu One Direction. Ta rozmowa z panią Grapes była cudownie prawdziwa, rzadko czyta się tak dopracowane szczegóły. Również przy Harrym bohaterka bardzo dobrze się czuje i to widać - czuć to jej skrępowanie, ale fajne uczucie, które jej towarzyszy.
  Jest naprawdę dobrze, bardzo dobrze. Podoba mi się, masz talent, dziewczyno :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ups... Nazbierało się tych potknięć, zaraz postaram się poprawić.
   Ale żeby wyszło chociaż troszkę na moje ;D - to jedno powtórzenie słowa "dyskretnie" było zamierzone; a w zdaniu "układając kroki, przeszła samą siebie" nie ma błędu interpunkcyjnego. "Układając kroki" to imiesłowowy równoważnik zdania, więc na bank musi być oddzielony przecinkiem.
   Co do reszty oczywiście masz rację. Dzięki za szczery komentarz i cieszę się, że się podobało :)

   Usuń
  2. Z tym powtórzeniem to bym się nie domyśliła, gdyż raczej nie tak konstruowane są zdania z "celowym powtarzaniem". A błąd interpunkcyjny... W tym zdaniu trudno jednoznacznie określić, ale może faktycznie wysunęłam zły kontekst zdania.:) więc się zgodzę xd
   Czekam na kolejny rozdział :]

   Usuń
 6. aaa świetne, uwielbiam Liv i wgl <3 ta sytuacja z teledyskiem, uwielbiam <3
  @SmileFoorMe

  OdpowiedzUsuń
 7. Boskie ! :3 W środę nowy rozdział na zakochajsiew1d.blogspot.com ZAPRASZAM ! :3

  OdpowiedzUsuń
 8. NO tak, tak, zżerały mnie poczucie winy i ciekawość i musiałam przeczytać to dzisiaj. Rozdział jest... naprawdę dobry. Na początku zamartwiająca się Liv, potem Hazza, przychodzący osobiście do jej domu. Ten uścisk i cała ich rozmowa. Od razu widać, że coś się pomiędzy nimi szykuje. Oni nie widzą, że się sobie nawzajem podobają? No i oczywiście próba. Przy pierwszym razie, kiedy Liv nie zdążyła przeczytać skryptu już wiedziałam, że będzie całowała Hazzę. WIEDZIAŁAM! Drugi raz tylko mnie utwierdził w tym przekonaniu, a końcówka niesamowicie usatysfakcjonowała, ponieważ miałam rację :)
  Oczywiście muszę dodać, że uwielbiam Cię za wstawienie małego wątku Larry'ego. Czuję, że moja potrzeba homoseksualizmu jest zaspokojona, a to dobrze :D
  Jeszcze pewny/niepewny siebie Harry. Przy rozmowach z Liv wydaje się raz zakłopotany, a raz nie, na przykład mówiąc (skromnie) "Bardzo rzadko się mylę".
  Poza tym, matko to wszystko jest tak poprawne językowo, rzeczowo, logicznie, gramatycznie i interpunkcyjnie, że mam ochotę Cię za to wyściskać, bo poprawna polszczyzna jest moją obsesją. Pytanie ode mnie: piszesz tak sama, czy masz betę?
  Dodatkowo opisy - idealnie. Nie za wiele, nie za mało, w sam raz. Podczas czytania niektórych ficów muszę omijać kilka akapitów, bo męczy mnie czytanie w pięciuset wyrazach o tym, jak wygląda czyiś palec, naprawdę, litości. U Ciebie nie ma z tym problemu, opisujesz idealnie, w dobrej ilości i... i ogółem jest świetnie :)
  To chyba będzie na tyle, komentarz może nie należy do moich najlepszych, wierz mi, że stać mnie na więcej, ale piszę go trochę w pośpiechu, więc najmocniej przepraszam. Mam nadzieję, że mi to wybaczysz :D
  Z niecierpliwością będę czekała na nowy i przypuszczam, że powinnam życzyć Ci powodzenia w szkole, także... powodzenia w szkole! :D

  [the-torn]
  [here-without-you-story]
  [wanna-hold-you]

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzisiaj trafiłam na twojego bloga i już się w nim zakochałam. Piszesz niesamowicie. Nie mogę doczekać się nowego rozdziału.

  @Karolajna_

  OdpowiedzUsuń
 10. jjjja cie :D straaasznie mi się podoba i nie mogę się doczekać następnych rozdziałów ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeju. Jestem pod wrażeniem, świetnie piszesz! nie mogę się doczekać następnego rozdziału ;) trzymam za Ciebie kciuki, nie przestawaj pisać, nadajesz się do tego! ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. ohh . słodkoo xd.
  na 100% będą razem, wierzę w tooo ! :) x

  http://69-dni-z-1d.blogspot.com/
  http://story-about-me-and-1d.blogspot.com/
  http://truestorybynattandpina.blogspot.com/

  Buziakiii!
  Natt xX.

  OdpowiedzUsuń